Test letních pneu Felicia

Jaké pneu na Felicii?

Na tomto webu jsme pro vás připravili test letních pneumatik 2018 pro Škodu Felicia. Může vám dát dobrou představu při výběru letních pneumatik a snadnou možnost pneumatiky přímo i objednat. Felicia má nejběžnější rozměry pneu 165/70 R13, nebo 175/60 R14. Nejjistější tedy je nahlédnout do vašeho velkého technického průkazu, kde povolené rozměry pro váš vůz najdete. Následuje samotný test - nejlepší letní pneumatiky Felicia.

Test letních pneumatik 2018: Škoda Felicia

NázevHodnocení
1.Nokian LineVíce informací
2.Nexen N Blue HD PlusVíce informací
3.Vredestein Sportrac 5 Více informací
4.Uniroyal RainExpert 3Více informací
5.Barum Bravuris 3 HM Více informací
6.BFGoodrich gGripVíce informací
7.Pirelli Cinturato P1 VerdeVíce informací
8.Hankook Ventus Prime 3 K125Více informací
9.Matador MP 44 Elite 3Více informací
10.Yokohama C.drive AC01Více informací
11.Goodyear EfficientGrip PerformanceVíce informací
12.Dunlop SP Sport Fast ResponseVíce informací
13.Michelin Energy Saver Plus Více informací
14.Bridgestone Turanza ER300 EcopiaVíce informací
15.Fulda EcoControl HP Více informací
16.Toyo Proxes CF1Více informací
17.Firestone MultihawkVíce informací
18.Cooper Zeon CS6Více informací
19.Avon ZV5Více informací
20.Nankang XR611Více informací
Využíváme data z portálu www.test-pneumatik.cz

Rychlá navigace: Test letních pneumatik 2018 | Jak vybrat letní pneumatiky? | Dále doporučujeme

Jak vybrat letní pneumatiky?

Při výběru všech pneumatik, tedy i letních pneumatik, je dobré zvážit řadu aspektů. Není dobré orientovat se pouze podle ceny letních pneumatik, protože levná letní pneumatika může mít natolik horší jízdní vlastnosti, nebo kratší životnost, že byste brzy po nákupu mohli litovat zbytečně utracených peněz. Nejen pro Škodu Felicia proto doporučujeme využít test letních pneumatik 2018. Nejlepší letní pneu najdete právě v tomto testu.

Nejprve si při výběru nových letních pneumatik ověřte rozměr pro vaše vozidlo. Povolené rozměry najdete ve vašem velkém technickém průkazu. Bývají vždy ve tvaru např. 195/65 R15. První číslice znamená šířku pneumatiky, druhá číslice za lomítkem znamená profil pneumatiky v procentech (to znamená, že výška pneumatiky je 55% z šířky pneumatiky). Třetí údaj znamená vnitřní průměr pneumatiky v palcích. Dále se u letních pneumatik uvádí rychlostní index letních pneumatik a nosnost letních pneumatik. I tyto údaje najdete také ve vašem velkém technickém průkazu.

Letní pneumatika má zásadní vliv na vaši bezpečnost, proto určitě doporučujeme výběr nepodcenit. Raději připlaťte několik stokorun, které už při životnosti pneumatik nehrají tak podstatnou roli. Budete mít ale jistotu, že jste pro bezpečnost udělali maximum. Pokud zvolíte pneumatiku podle testu letních pneumatik 2018, chybu určitě neuděláte. Nejlepší letní pneu jsou právě v našem testu.

Dále doporučujeme


Na tomto webu jsme pro vás připravili test letních pneumatik 2018: Pneumatiky Felicia. Může vám dát dobrou představu při výběru letních pneumatik pro vaši Felicii a snadnou možnost pneumatiky přímo i objednat.

Provozovatel webu

TOPlist